Tormek SJ-250 Japon Su Bileme Honlama Taşı 4000 Kum
(0) Yorum - 0 Puan
Marka
Stok Kodu
TORMEK.SJ250
Barkod
Liste Fiyatı
Havale
27.878,96 TL (%3,00 havale indirimi)
%20
28.741,20 TL
35.926,50 TL
Fiyatlara (%20) KDV Dahildir
14.370,60 TL den başlayan taksitlerle!!
Paylaş
7500 TL ve Üzeri Ücretiz Kargo!
  • T-8 ve 250 mm kullanan tüm Tormek makinalara uyumludur.
  • Şaft Delik Çapı 12 mm
  • Çap 250 mm
  • Genişlik 50 mm