Tormek SG-250 Orjinal Bileme Taşı 250 mm
(0) Yorum - 0 Puan
Marka
Stok Kodu
TORMEK.SG250
Barkod
Liste Fiyatı
Havale
14.314,87 TL (%3,00 havale indirimi)
%20
14.757,60 TL
18.447,00 TL
Fiyatlara (%20) KDV Dahildir
7.378,80 TL den başlayan taksitlerle!!
Paylaş
7500 TL ve Üzeri Ücretiz Kargo!
T-8 ve 250 mm kullanan tüm Tormek makinalara uyumludur.
220 Kum
Şaft Delik Çapı 12 mm
Çap 250 mm
Genişlik 50 mm
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Tormek SG-250 Orjinal Bileme Taşı 250 mm TORMEK.SG250
Tavsiye Et