Proxxon 29032 V Mikro Freze Ucu 6.5 mm (MT300 ve MOF İçin)
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Marka
Stok Kodu
PROXXON.29032
Barkod
Liste Fiyatı
Havale
227,74 TL (%3,00 havale indirimi)
%35
234,78 TL
361,20 TL
Fiyatlara (%20) KDV Dahildir
117,39 TL den başlayan taksitlerle!!
Paylaş
7500 TL ve Üzeri Ücretiz Kargo!
V Kanal Açma Mikro Freze Ucu 6,5 mm
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Etiketler :
Proxxon 29032 V Mikro Freze Ucu 6.5 mm (MT300 ve MOF İçin) PROXXON.29032
Tavsiye Et