KNIPEX 97 68 145 A Yüksük Sıkma Pensi 145 mm
(0) Yorum - 0 Puan
Marka
Stok Kodu
KNIPEX.9768145A
Barkod
Liste Fiyatı
Havale
2.206,35 TL (%3,00 havale indirimi)
%25
2.274,59 TL
3.032,79 TL
Fiyatlara (%20) KDV Dahildir
1.137,30 TL den başlayan taksitlerle!!
Paylaş
7500 TL ve Üzeri Ücretiz Kargo!
Kod 97 68 145 A
EAN 4003773071754
Kafa Parlatılmış
Saplar Çok komponentli kılıf izolasyonlu, VDE onaylı
İzolasyon normu IEC 60900 DIN EN 60900
Uygulama Kablo yüksüğü
Kapasite 0,25 - 2,5 mm²
AWG 23 - 13
Yuva sayısı 4
Uzunluk 145 mm
Net ağırlık 175 g
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
KNIPEX 97 68 145 A Yüksük Sıkma Pensi 145 mm KNIPEX.9768145A
Tavsiye Et