KNIPEX 7742115 Elektronikçi Yan Keski 115 mm
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Marka
Stok Kodu
KNIPEX.7742115
Barkod
Liste Fiyatı
Havale
2.864,69 TL (%3,00 havale indirimi)
%25
2.953,29 TL
3.937,73 TL
Fiyatlara (%20) KDV Dahildir
1.476,65 TL den başlayan taksitlerle!!
Paylaş
7500 TL ve Üzeri Ücretiz Kargo!
ass/INNOVAEditor/assets/resimler/75t.jpg" width="251" height="250" alt="" style="float: none; margin: 0px;" />
Saplar Çok komponentli kılıf ile
Kafa Simetri parlatmalı
Şekil 4
Yumuşak tel kesme değeri 0,3 - 1,6 Ø mm
Orta sert tel kesme değeri 0,8 Ø mm
A 11,0 mm
B 14,0 mm
D 7,5 mm
Uzunluk 115 mm
Net ağırlık 80 g
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
KNIPEX 7742115 Elektronikçi Yan Keski 115 mm KNIPEX.7742115
Tavsiye Et