KNIPEX 76 01 125 Elektronikçi Yan Keski 125 mm
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Marka
Stok Kodu
KNIPEX.7601125
Barkod
Liste Fiyatı
Havale
1.625,91 TL (%3,00 havale indirimi)
%25
1.676,19 TL
2.234,93 TL
Fiyatlara (%20) KDV Dahildir
838,10 TL den başlayan taksitlerle!!
Paylaş
7500 TL ve Üzeri Ücretiz Kargo!
Kod 76 01 125
EAN 4003773018490
Saplar Üzeri plastik kaplamalı
Pense Siyah fosfat kaplama
Kafa Parlatılmış
Şekil 0
Yumuşak tel kesme değeri 0,4 - 3,0 Ø mm
Orta sert tel kesme değeri 2,3 Ø mm
Sert tel kesme değeri 1,5 Ø mm
Piyano tel kesme değeri 0,6 Ø mm
A 14,5 mm
B 16 mm
D 9 mm
Uzunluk 125 mm
Net ağırlık 90 g
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
KNIPEX 76 01 125 Elektronikçi Yan Keski 125 mm KNIPEX.7601125
Tavsiye Et