KNIPEX 71 72 460 Kuplon Makasları 460 mm
(0) Yorum - 0 Puan
Marka
Stok Kodu
KNIPEX.7172460
Barkod
Liste Fiyatı
Havale
6.887,00 TL (%3,00 havale indirimi)
%25
7.100,00 TL
9.466,67 TL
Fiyatlara (%20) KDV Dahildir
3.550,00 TL den başlayan taksitlerle!!
Paylaş
7500 TL ve Üzeri Ücretiz Kargo!
Kod 71 72 460
EAN 4003773066750
Kafa Gri fosfat kaplama
Saplar Çok komponentli kılıf ile
HRC 19 8 Ø mm
HRC 40 6 Ø mm
HRC 48 5 Ø mm
Bıçak boyu mm 30 mm
Kafa kalınlığı 33 mm
Uzunluk 460 mm
Net ağırlık 2100 g
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
KNIPEX 71 72 460 Kuplon Makasları 460 mm KNIPEX.7172460
Tavsiye Et