KNIPEX 1640150 Kablo Sıyırma Aleti
(0) Yorum - 0 Puan
Marka
Stok Kodu
KNIPEX.1640150
Barkod
Liste Fiyatı
Havale
15.240,36 TL (%3,00 havale indirimi)
%25
15.711,72 TL
20.948,96 TL
Fiyatlara (%20) KDV Dahildir
7.855,86 TL den başlayan taksitlerle!!
Paylaş
7500 TL ve Üzeri Ücretiz Kargo!
Çapı 25,0 mm’den büyük yuvarlak kabloların dış kılıfını soymak için
Tüm izolasyon katmanlarını sıyırır
Dairesel ve uzunlamasına kesim için uygundur
Kesme derinliği 5,0 mm’ye kadar ayarlanabilir
Değiştirilebilir bıçak (iki taraflı olarak kullanılabilir
Takım gövdesi: plastik, fiberglas takviyeli
Saplar Cam elyaf takviyeli Polyamid
Kablo sıyırma kapasitesi > 25 Ø mm
Uzunluk 150 mm