KNIPEX 0307200 Elektrikçi 1000V Kombine Pense 200 mm VDE
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Marka
Stok Kodu
KNIPEX.0307200
Barkod
Liste Fiyatı
Havale
2.433,93 TL (%3,00 havale indirimi)
%25
2.509,21 TL
3.345,62 TL
Fiyatlara (%20) KDV Dahildir
1.254,61 TL den başlayan taksitlerle!!
Paylaş
7500 TL ve Üzeri Ücretiz Kargo!
Pense: Krom kaplama
Saplar: Daldırma izoleli, VDE onaylı
İzolasyon normu: IEC 60900 DIN EN 60900
Orta sert tel kesme değeri (çap): 3,8 Ø mm
Sert tel kesme değeri (çap): 2,5 Ø mm
Bakır kablo kesim değeri, çok telli (çap): 13,0 Ø mm
Bakır kablo kesim değeri, çok telli: 16,0 mm²
Uzunluk: 200 mm
Net ağırlık: 339 g
Çok amaçlı kullanım için, yassı ve yuvarlak malzeme kavrama bölgeleri
Yumuşak ve sert tel için uygun kesiciler
Kalın kablolar için uzun kesici çene
Kesicilere ek olarak indüksiyon sertleştirme uygulanmıştır, kesici sertliği yakl. 60 HRC
Özel takım çeliği, dövme, çok kademeli yağ banyosunda sertleştirilmiş
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
KNIPEX 0307200 Elektrikçi 1000V Kombine Pense 200 mm VDE KNIPEX.0307200
Tavsiye Et